Cloudové služby

Office 365

Co je služba Office 365

Office 365 je cloudový kancelářský balík postavený na produktech Microsoft. Produkt je nabízen ve variantách obsahujících různé druhy serverových a desktopových služeb. V nejjednodušší verzi je Office 365 poštovní server jehož základem je Exchange Server. Pro náročnější uživatele jsou k dispozici varianty se SharePoint serverem, Lynx serverem, možnosti sdílení souborů atd. Součástí  vyšších programů předplatného jsou i desktopové verze kancelářského balíku Office.

Pokračování

GroupMail

Co je služba GroupMail

GroupMail je cloudový systém jehož základem je poštovní server s funkcemi pro pracovní skupiny. Kromě běžných poštovních služeb můžete využít kalendáře, kontakty a úkoly včetně jejich vzájemného sdílení v rámci pracovní skupiny. Se službou GroupMail budete mít přehled nejen o svém čase a úkolech, ale můžete tyto informace sdílet i se svými kolegy.

Pokračování

Zálohování do cloudu

Zálohování do cloudu 

Zálohování do cloudového úložiště je stále oblíbenějším typem zálohování. Služba je určena pro široké spektrum zákazníků od malých a středních firem po ty největší, které chtějí mít kvalitní zajištění před ztrátou dat a v jednom kroku i vyřešené zálohování mimo lokalitu umístění serverů.

Pokračování